Reklamní předměty, dárky, dárkové předměty a zboží

Náhrdelníky a náramky jako reklamní předměty

propagační a dárkové předměty

Reklamní předměty, dárky, dárkové předměty a zboží

Reklamní předměty z dřevěných korálků, které vám nabízíme, mají mnoho využití. Naše produkty - dřevěné korálky, náhrdelníky, náramky a další výrobky mohou být vaše reklamní předměty pro prezentační účely na promo akcích nebo kdekoli jinde. Rovnež vám nabízíme náhrdelníky a náramky jako dárkové předměty a zboží - pro firemní reklamní účely nebo pro školy.

Někteří naši zákazníci


Maxxium ČR - Metaxa - Pro tuto firmu a značku jsme vyráběli reklamní předměty - unikátní korálkové náhrdelníky a náramky v barvách slunce (žluto, modrá), tedy v barvách značky Metaxa.Reklamní agentura Kaspen - Pro významnou pražskou reklamní agenturu Kaspen jsme v průběhu posledních let již několikrát vyráběli reklamní předměty (náhrdelníky) pro různé promotion akce.Reklamní agentura Garp - Pro agenturu Garp zabývající se reklamou jsme také již několikrát vyráběli reklamní předměty (náhrdelníky) pro různé promotion akce.Vento Bohemia - Pro společnost Vento Bohemia, s.r.o., velkoobchod drogerie, tělová a vlasové kosmetiky a parfémů jsme vyráběli propagační náramky z dřevěných korálků.Ars B - Společnost Ars B, spol. s r.o. se zabývá prodejem čepic, pokrývek hlavy a textilního materiálu. Naše firma se výrobou propagačních náhrdelníků podílela na propagaci výrobků do zahraničí (Mexiko).

Reklamní předměty - náhrdelníky a náramky

Jsme léty prověřená a spolehlivá společnost a dodáváme naše výrobky nejvýznamějším reklamním agenturám a prodejcům v České Republice. Naše výrobky z dřevěných korálků (dřevěné náramky, náhrdelníky a další) jsou často využívány jako reklamní předměty na prezentačních akcích, reklamní předměty podle designu odpovídajícímu vaší firmě nebo organizaci, dárkové předměty a zboží pro vaše zákazníky, reklamní a jiné partnery nebo zaměstnance. Reklamní předměty od nás vám zaručí kvalitnější prezentaci vaší firmy. Výrobky z dřevěných korálků, náhrdelníky a náramky dodáváme předním reklamním agenturám a firmám již několik let, naše zkušenosti jsou tedy rozsáhlé. Vaše reklamní předměty pro dárkové a propagační účely vám pomohou efektivně prezentovat vaši firmu nebo organizaci.

Dřevěné korálky, náhrdelníky a náramky jsme schopni připravit tak, aby odpovídaly vašim představám, případně Vám navrhnout kreativní řešení korálků, které bude odpovídat účelu, pro který je potřebujete. Ať již to bude stánkový prodej či promo akce vaší společnosti, jsme pro Vás vhodný partner, o čemž Vás rádi přesvědčíme.

Dřevěné korálky a výrobky jako dárkové předměty zboží

Naše výrobky jsou často využívány nejen pro reklamní účely ale i jako dárkové předměty a zboží. Dřevěné korálky, náramky a náhrdelníky jako dárkové zboží jsou využívány pro firmy, školy a jiné účely. Náramky, náhrdelníky a jiné výrobky z dřevěných korálků jsou často ideálním způsobem jak vyřešit vaši poptávku po dárkových předmětech a zboží pro jakkékoli účely. Rádi uspokojíme veškeré vaše potřeby ohledně designu tak, aby dřevěné výrobky (dřevěné náramky, náhrdelníky a další) odpovídaly přesně vašim potřebám.

Pomocí tohoto formuláře nám můžete zaslat dotaz ohledne našich produktů, služeb a cen :
Jméno
Firma
E-mail
Vaše zpráva